Z celého srdce milujete své děti, a přesto nejste na mateřské šťastné?

Jste většinou unavené, podrážděné a v životě nespokojené?

"I já jsem nebyla spokojená, ale pak jsem to změnila. Znám způsob, jak být šťastná i s dětmi "na krku". Vy můžete také. Řeknu Vám JAK..!"

♥ Již šestým rokem jsem na mateřské dovolené se třemi dětmi. ♥

Roli matky si užívám.  Mateřskou beru jako skutečný dar. Ale ne vždy tomu tak bylo. Byla doba, kdy jsem měla chuť od všeho utéct.

Únava a vyčerpání se střídaly s pocity méněcennosti a selháním v roli matky, ženy, hospodyně i manželky. Odpočítávala jsem čas, kdy manžel přijde domů, abych mu předala řvoucí dítě a mohla se alespoň v klidu vysprchovat, najíst a nabrat síly na noční směnu. Byla jsem nešťastná, zoufalá a vyhořelá.

Pak jsem přišla na to, proč to tak je a napsala o tom eBook! ♥

 

Nasbírala jsem na mateřské dovolené spoustu zkušeností.

Životní lekce i pády mi otevíraly oči a posouvaly mě dál. Obklopila jsem se inspirujícími lidmi, knihami o mateřství či o životní spokojenosti. Čerpala jsem i ze studia sociální práce na vysoké škole. Vše propojila dohromady. 

Pak jen sledovala změny, které se začaly dít. Pohledy z okolí, které jsem před tím neznala, se spoustou otázek od ostatních maminek. Sama jsem se proměnila v inspirativní matku a předávala své nadšení dál.

Až jsem se rozhodla, napsat o tom eBook s názvem Jak přežít mateřskou a nezbláznit se.

 

Existuje mnoho knih o šťastném mateřství.... v čem je tedy přednost mého eBooku?

 • Daruje Vám čas.
  To nejcennější, co v životě máte! Souhrn těch nejdůležitějších poznatků v jediné publikaci a více času pro Vás.
 • Přinese potěšení.
  Nečekejte zdlouhavé teorie či skryté významy. Poutavý příběh Vás zavede na ostrov zvaný Mateřská a provede Vás cestou dlážděnou emocemi.
 • Získáte kompas.
  Ukazatel, který Vás nasměruje na cestu ke šťastnému mateřství a především k sobě!

 Víte, jak je to ve skutečnosti s těmi dětmi "na krku"? 

"Nejvzácnější šperk, který můžete mít okolo svého krku, jsou ruce Vašich dětí."

Začala jsem být obětavou matkou, která se ale neobětuje pro své děti. Postavila jsem SEBE na pomyslný stupínek vítězů a přizpůsobila mateřskou sobě! Představte si, že strávíte den přesně podle sebe a toho, co VY máte ráda. Ten příval energie, radosti a životní spokojenosti je nekonečný.   

 

Co v eBooku objevíte?

57 stran, které Vás přimějí zamyslet se...

 • Čtyři pilíře.
  Které Vám pomohou v základní orientaci při výchově Vašich dětí.
 • Kompas.
  Který Vás nasměruje k sobě samotné, k lidské bytosti a ženě.
 • Vnitřní dítě.
  Které Vám připomene Vaše touhy, sny, ale také Vaše strachy a naučené vzorce chování.
 • Praktické úkoly.
  Které Vás provedou sebepoznáním, sebeřízením a nakonec i přesahem sebe sama.
 • Bonus.
  Konkrétní užitečné tipy jedinečné matky tří dcer a mnohem více.

Cena tohoto eBooku je 240 Kč. 

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI.

Pokud po přečtení zjistíte, že eBook pro Vás nebyl přínosem, peníze Vám vrátím zpět do 30 dnů od zakoupení. 

Něco málo o ceně?

Jednou za rok beru holky do Hopsária. Hned u vstupu se mi podlomí kolena, když vyprázdním peněženku. Lítáme a společně řádíme. Opravdu si to užíváme. Ale nadšení nevydrží dlouho. Již během odjezdu, zřejmě přílivem únavy, spokojenost pomalu odchází. eBook Vám ale přinese přívaly štěstí, které rozhodně jen tak nevyšumí. 

Z celého srdce si přeji potkávat šťastné maminky s úsměvem ve tváři a s tím zvláštním zábleskem v očích. Maminky, které si užívají mateřskou dovolenou přesně podle svých představ.  

eBook obsahuje poznatky z celé řady publikací na téma mateřství a spokojený život, které jsou poskládány společně s vlastními zkušenostmi.

Tento eBook je jako kompas na ostrov pravé mateřské lásky.

Proto eBook prodávám za zlomek jeho skutečné hodnoty, aby se stal dostupný, co nejvíce maminkám. 

 

Možná máte ještě nějaké pochybnosti?

 • Možná si říkáte, že tyto informace naleznete jinde či zdarma?
  Ano, samozřejmě. V knihkupectví objevíte celou sekci s knihami na téma mateřství. Ale, která z nich je ta nejlepší? Pak z ní vyberte to nejdůležitější! Jsem vášnivá čtenářka, které prošlo během deseti let pod rukama mnoho knih. eBook je postaven z klíčových poznatků, které stojí opravdu za to! Všechny informace na jednom místě. Žádné hodinové vyhledání na internetu.
 • Opravdu může eBook pomoci ke změně?
  Nejvíce si člověk zapamatuje, když jsou informace spojené s prožitkem. Holá teorie z učebnic, která nevyvolá emoce, není tou nejlepší cestou. Kolik si toho pamatujete ze školy? Ebook je kombinací teorie s poutavým příběhem jednoho ostrova. Ostrova mateřské lásky. Navíc doplněn osobním příběhem matky, která si tím vším již prošla. Rozhodující je ovšem praktická část, která vás směřuje k trvalé změně.

Jak vlastně takový eBook vypadá?

A to ještě není vše! eBook je doplněn o 2 BONUSY: 

 1. UŽITEČNÉ TIPY PRO MAMINKY NA MATEŘSKÉ, které vás inspirují, jak si například nejlépe přivydělat na mateřské a kde brát potřebnou energii
 2. SEZNAM ODBORNÉ LITERATURY, která stojí opravdu za přečtení

CENA NEVYČÍSLITELNÁ!

Reference

Ze zvědavosti jsem si přečetla Elenin eBook: Jak přežít mateřskou a nezbláznit se. Už jen z důvodu, že všude okolo sebe vidím vystresované, neupravené matky, naříkající na nedostatek energie, času a nekonečnou únavu. Neustále poslouchám, že až přijde dítě, život končí. Ať si užívám života co nejdéle. Nerezonuji s těmito unavenými matkami a ani se nehodlám postavit do této budoucí role, na kterou mě ovšem každý připravuje. Zajímalo mě, jak to Elen se 3 krásnými holčičkami zvládá. Přišlo mi až neuvěřitelné, jaká energie skrze eBook ke mně doplula. Elen naprosto krásně sestavila pilíře mateřské, na které my ženy zapomínáme. ZAPOMÍNÁME I NA TO, ŽE JSME ŽENY. Ebook mi otevřel oči a zbavil mně obav i strachu, být matkou. Elen je krásný zdárný úkaz toho, že to jde i jinak a pomůže na tuto cestu i Vám. Vřele doporučuji nejen matkám, ale i těm které mateřství plánují. Prožívám život s mými dětmi.

Mgr. Šárka Fraňková CPC, Koučka, mentorka, motivátorka, terapeutkawww.sarka-frankova.cz

"Milá Eleno, děkuji za skvělý ebook "Jak přežít mateřskou a nezbláznit se". Moc ráda jsem se přenesla na imaginární ostrov mateřská a připomněla si, co je na mateřské nejdůležitější... spokojená žena / maminka. Maminka, která zná samu sebe, ví, jaké hodnoty jsou pro ni důležité a také ví, jak chce svůj čas na mateřské využít a čemu se chce věnovat. Ano, mateřská a rodičovská dovolená je prostor pro nás - vytvořit si takový život, po jakém toužíme. Chceme místo věčného vaření a uklízení trávit čas s dětmi v lese? Na hřištích? Na výletech? Chceme své děti vychovávat podle toho, jak to cítíme my? Nebo budeme poslouchat zaručené rady ostatních? Záleží jen na nás. Jen musíme vědět, co vlastně chceme :-)"

Lucie Brodováwww.luciebrodova.cz

Být na mateřské a nezbláznit se? No není to nadlidský úkol?:) Tohle si snad přeje každá maminka na tomto světě, užít si své „dovolené“, a přitom být normální. Ano, není to nad lidský úkol, ale jen být přítomna a vědět, že se vše dá zvládnout. Sama občas zabloudím a přijde mi, že se vše točí jen okolo mateřské, přitom jde také o mě. Jako maminka se musím vrátit do doby, kdy jsem cítila lásku s pocitem, že to co dělám, mi přináší radost, která se s dětmi ještě zvětšuje. Elen, jste skvělá a děkuji Vám, že jste mi ukázala, jak se opět cítit milovaná a zároveň milující maminka. Ano mateřství je dar, jen se nezbláznit je výhra:)

Tereza Nguyenwww.terezanguyen.cz

Všem maminkám VŘELE DOPORUČUJI. Vše je nádherně napsané s citem a láskou k dětem v období mateřství, kterým prochází každá z nás, naleznete v něm spoustu inspirujících věcí, rad a situací a možná si i díky tomuto ebooku uvědomíte, že vše je řešitelné a že jsme všechny na jedné lodi,všem moc doporučuji a přeji hezké čtení.

Jana KupkováMaminka na mateřské, cukrářka, https://www.facebook.com/Dort%C3%ADky-Italsk%C3%A9-166462240511044/?fref=ts

Snad každé ženě/matce se během neustálého kolotoče vaření, praní, uklízení, starání se o děti i manžela a vytváření domova z jinak obyčejných čtyř stěn stalo malé procitnutí, kdy si uvědomila, že ztratila kousek sama sebe během té sebeobětující se cesty životem, která se zve mateřství. Prvotina Eleny Ježkové je inspirující návod jak se pokusit takový kousek získat zpět nebo vyplnit tuto mezeru jiným novým kouskem, který bude přinášet radost ženě jako takové. Ne matce či manželce. Ale ženě, bývalé rebelce, volejbalistce, malířce, spisovatelce, krasobruslařce a tak dále. Prostě té ženě, která zapomněla na svoje koníčky a její život je ve znamení obětování se rodině. Ebook, který je primárně určen ženám by si měl přečíst každý nastávající rodič včetně mužů, jelikož přináší zajímavé poznatky a přístupy nejen k mateřství, ale i k rodičovství. Praktickou část na konci knihy mohou využít i otcové a klidně i starší děti. Zároveň tento návod napomůže k zamyšlení se sama nad sebou a nad přístupem ke své rodině. Shledávám tento eBook velice přínosným pro nastávající prvorodičky, které se teprve na mateřství připravují a přemýšlejí jaký zvolit přístup k této nové doživotní etapě. Vřele tento ebook doporučuji.

Mgr. Irena Gajdošík ManchesterŽena na rodičovské dovolené

Skvěle napsané, inspirativní, dodávající energii! Jsem maminkou dvou úžasných holčiček. Po 3,5 letech na mateřské však přišlo období, kdy jsem se cítila naprosto vyčerpaně. A právě v této době ke mně přišel e-book Jak přežít mateřskou a nezbláznit se. Ukázal mi cestu k sobě samé, uvědomila jsem si, co je pro mně skutečně důležité a hlavně mi dodal novou energii i spoustu inspirace. Díky tomu si s dětmi opět naplno užíváme každý den. Vřele doporučuji všem rodičům!

Ing. Iveta VeseláMaminka na mateřské dovolené, fotografka, účetní

"Na velkých hodinách času stojí jediné slovo: NYNÍ

Po ulici POTOM dojdete k domu NIKDY"

Na co teda ještě čekáte? Hodiny odbíjejí čas i Vám. 

Zasloužíte si být matkou, která miluje z  celého srdce své děti, a přitom se sama cítí šťastná!

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a staňte se spokojenou matkou, která překypuje energií.

Na další stránce budete požádáni o vyplnění vašich údajů.